2) Wizyta Guruji w Szczecinie

 

Jai Guru.

 W dniach 6-9 czerwca Guruji będzie przebywał w Szczecinie. W ciągu pierwszych trzech dni (6-8 czerwca) odbędzie się wspólna intensywna praktyka medytacji (shivir) wg tego samego planu, który obowiązywał w czasie wcześniejszych medytacji online. Zaczynamy praktykę od godz. 9.00 rano do godz. 18.00 z przerwami, dlatego prośba, aby wszyscy przyjeżdżali rano między 8.30 a 8.45. Ani wcześniej, ani później. Każdy powinien zjeść rano w domu tylko lekkie śniadanie i zabrać ze sobą coś do zjedzenia w przerwie obiadowej. Neeraj sugeruje, aby były to owoce. Ewentualną kolację będzie można zjeść dopiero w domu. Nie są planowane wspólne posiłki. Proszę wziąć też ze sobą wodę do picia i coś do siedzenia na czas medytacji.

 
Czwartego dnia (9 czerwca) odbędzie się spotkanie w godz. 16.00-18.00 celem podsumowania wspólnej praktyki i podzielenia się doświadczeniami. Ewentualne inicjacje i prywatne rozmowy z Guruji są przewidziane czwartego dnia do południa.Spotkanie z Guruji odbędzie się w wynajętym na ten cel domu. Osoby uczestniczące w medytacji będą partycypowały w koszcie wynajęcia domu. Nie będzie to duża kwota.
 
Adres: Szczecin, ul. Chlebowa 5.
 
UWAGA!
 
Ponieważ liczba miejsc na wspólną medytację jest ograniczona, należy koniecznie zgłosić wcześniej swój udział. Osoby, które się nie zgłoszą, nie będą miały zapewnionego miejsca! Udział swój należy zgłaszać do Darka: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel.: 575-622-047 w godz. 9.00-10.30 i 18.30- 20.00.
 
Spotkanie w Szczecinie jest dedykowane uczniom ze Szczecina i okolic,. Jednakże, jeśli będą jeszcze wolne miejsca, to osoby spoza Szczecina są również  mile widziane. Zapraszamy na wspólną medytację z Guruji, Neerajem i Renuką!