Wykłady - Lectures - Veszprém

18.10.2019, 17.00 - 19.00
Pannon Egyetem, Bilding M, M1, lecture room 34,
József Attila street, 8200 Veszprém, Hungary

 

Wykładowcy oraz Związek Ajapa Yoga

pragną zaprosić wszystkie nowo inicjowane osoby jak również tych, którzy nie zdążyli zapoznać się z technika Adźapa jogi podczas tegorocznego cyklu wykładów na weekendowe spotkanie i naukę techniki oddechowej Ajapa Yogi do ośrodka w Ługach k. Strykowa. Planujemy przeprowadzić tam dwudniowe warsztaty, które rozpoczną się w sobotę 26 października około godziny 10.00, a zakończą w niedziele wieczorem. Do ośrodka można już przyjechać w piątek w godzinach wieczornych i pozostać do poniedziałku rana. Ponieważ ośrodek jest w stanie pomieścić maksymalnie 100 osób obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dzienny koszt pobytu w ośrodku to 50zł (posiłki i nocleg).

Jeśli jesteś zainteresowana/y pogłębieniem wiedzy o technice oddechowej Ajapa Yogi proszę o zwrotny mail z informacją o swoim pobycie. Proszę przywieźć ze sobą coś do siedzenia na podłodze oraz śpiwór i/lub koc oraz małą poduszkę do spania. Podczas warsztatów będzie prowadzona nauka techniki oddechowej oraz kilka półgodzinnych sesji medytacyjnych.

Odbędzie się również jeszcze jedna prelekcja Neeraj'a Goswami i inicjacja osób, które nie zdążyły na nasze wykłady w Polsce.

Zachęcam do skorzystania z ostatniej możliwości spotkania się z Guru Prasad Paramahansa i Neeraj Goswami.

Zapraszamy na cykl wykładów poświęconych Ajapa Jodze, które odbędą się w różnych miastach Polski i Europy w okresie od września do listopada 2019.

Szczegóły w zakładce WYKŁADY.

 

Patronat Honorowy wykładów