Wykłady - BUDAPESZT

15.10.2019, godz. 18:00-20:00
Lurdy Ház Shopping Mall
Lurdy Konferencia és Rendezvényközpont  (Lurdy Event and Conference Center)
Conference room No. 4 located at first floor
Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14

 


Wykładowcy oraz Związek Ajapa Yoga

pragną zaprosić wszystkie nowo inicjowane osoby jak również tych, którzy nie zdążyli zapoznać się z technika Adźapa jogi podczas tegorocznego cyklu wykładów na weekendowe spotkanie i naukę techniki oddechowej Ajapa Yogi do ośrodka w Ługach k. Strykowa. Planujemy przeprowadzić tam dwudniowe warsztaty, które rozpoczną się w sobotę 26 października około godziny 10.00, a zakończą w niedziele wieczorem. Do ośrodka można już przyjechać w piątek w godzinach wieczornych i pozostać do poniedziałku rana. Ponieważ ośrodek jest w stanie pomieścić maksymalnie 100 osób obowiązuje kolejność zgłoszeń. Dzienny koszt pobytu w ośrodku to 50zł (posiłki i nocleg).

Jeśli jesteś zainteresowana/y pogłębieniem wiedzy o technice oddechowej Ajapa Yogi proszę o zwrotny mail z informacją o swoim pobycie. Proszę przywieźć ze sobą coś do siedzenia na podłodze oraz śpiwór i/lub koc oraz małą poduszkę do spania. Podczas warsztatów będzie prowadzona nauka techniki oddechowej oraz kilka półgodzinnych sesji medytacyjnych.

Odbędzie się również jeszcze jedna prelekcja Neeraj'a Goswami i inicjacja osób, które nie zdążyły na nasze wykłady w Polsce.

Zachęcam do skorzystania z ostatniej możliwości spotkania się z Guru Prasad Paramahansa i Neeraj Goswami.

Zapraszamy na cykl wykładów poświęconych Ajapa Jodze, które odbędą się w różnych miastach Polski i Europy w okresie od września do listopada 2019.

Szczegóły w zakładce WYKŁADY.

 

Patronat Honorowy wykładów